שירותי המשרד

ייעוץ וליווי שיווקי

הדרך הכי טובה להגיע ליעד היא לתכנן את הדרך. זה נכון גם בהליכה למכולת השכונתית וגם ברמה השיווקית. אנחנו יודעים לנתח את העסק/ארגון שלכם, לבנות יחד איתכם את המטרות והיעדים השיווקים בהתאם לקהלי היעד שלכם ולהפיק יחד איתכם, תוכנית שיווקית ייחודיית לעסק שלכם.

ניהול קמפיינים דיגיטליים​

הדרך הכי טובה להבין תרבות, היא לחיות בה. זה נכון גם בטיול בדרום אמריקה וגם ברשתות החברתיות. אנחנו חיים את הדיגיטל, יודעים מהן המגמות ברמה המקומית והבינלאומית, לומדים כל יום את החידושים של כל אחת מהפלטפורמות והכי חשוב- יודעים להתאים לכל בעל עסק את הפלטפורמה הדיגיטלית שהכי יעילה עבורו. בהתאם למה שהלקוח צריך ( חיזוק תדמית, חשיפה למוצר חדש, הבאת לידים חדשים לעסק, מכירות של מוצר באינטרנט וכדומה) אנו יודעים לבנות את הקמפיין שיביא את התוצאות הטובות ביותר. במהלך הקמפיין, אנו מבצעים אופטימיזציה שמהותה לשפר את קהלי היעד ולשלוט באופן המירבי באיכות התוצאות ובשמירה על תקציב הלקוח ובעמידה במטרות הקמפיין. פייסבוק, גוגל, אינסטגרם ויוטיוב ועוד פלטפורמות דיגיטליות בהתאם לצרכי הלקוח

ניהול תוכן​

התוכן הוא המלך. בעולם של היום, כדי לשמר את הלקוחות שלכם, וכדי ליצור עניין ללקוחות חדשים, חשוב לדעת לייצר להם תוכן חדש ומרתק. אנחנו יודעים לספר את הסיפור שלכם- להתחבר למהות הארגון/ העסק, ולכתוב תוכן שיתאים הכי טוב לקהלי היעד שלכם. תוכן טוב גורם לאנשים לעקוב אחריכם ברשת ולהיות "מועדון לקוחות" שמחכה לקבל עדכונים על הקורה אצלכם. עולם הרשתות החברתיות מלא בתכנים, עובדה שמחייבת להשקיע בתכנים איכותיים ומעניינים, ולבדל אותך משאר העוסקים באותו התחום.

ניהול קמפיינים פוליטיים​

"אם אתה לא שם,אתה לא קיים" במציאות של היום, שחדשות לא צורכים רק במהדורות החדשות, לכל איש ציבור יש את היכולת לשנות את סדר היום התקשורתי- הן ברמה הארצית והן ברמה המקומית. אנחנו יודעים לקחת את האסטרטגיה של פוליטיקאי/איש ציבור ולתרגם אותה לדיגיטל. מה זה אומר בעצם? אנחנו יודעים לחדד את המסרים, לכתוב בצורה שמתאימה לפלטפורמה, לנהל דו שיח עם תושבים ברשת, לפתור משברים ברמה הדיגיטלית והכי חשוב- לשקף לתושבים את העשייה ואת החזון של הלקוח. לנהל דיגיטל של דמות פוליטית או ארגון ציבורי שונה לחלוטין מניהול דיגיטל של עסקים. אנחנו בעלי ניסיון פוליטי, מבינים תהליכים ברמה המקומית והארצית, לומדים את העשייה והרקע של הנושאים לעומק ויודעים לעבוד יחד עם הלקוח באופן שוטף וברמה מדויקת שקולעת היטב למטרות שהוצבו.

שירותים משלימים

עיצוב גרפי

תמונה אחת שווה אלף מילים' עיצוב גרפי הינו חלק בלתי נפרד מעבודת הדיגיטל במשרדנו. שילוב נכון בין התוכן לעיצוב הינו אחד מאבני היסוד שאנו משקיעים בו במשרדנו בבניית קמפיין או בניהול תוכן ברשתות חברתיות.

תכני וידאו

משרדנו עובד בשיתוף פעולה אדוק עם שגיא בשן בעלים ומנכ"ל של 'בשן תקשורת שיווקית'. שיתוף עבודה זה זכה להצלחות רבות בקרב לקוחותינו הן ביצירת תוכן הוידאו והן בניהול הקמפיין. בעולם של רשתות חברתיות השימוש בתוכן וידאו הולך וגובר מידי רגע, שימוש נכון בתוכן זה יכול לייצר לעסק שלך ערך רב בהתאם לצרכיך.

עיצוב, איפיון, ובניית אתרים

בעידן הדיגיטלי אתר לעסק הינו חלק משמעותי מהצלחתו, בין אם מדובר באתר תדמית בלבד או באתר מכירתי בעל חנות דיגיטלית. משרדנו מאפיין,מעצב ומנהל פרויקט בניית האתר אל מול ספקי משנה (מתכנת, חברת סליקה, חברות אשראי ועוד) וזאת בהתאם לצרכי הלקוח שהוגדרו בתחילת הפרויקט.

השאירו פרטים והדיגיטל שלכם בידיים טובות